19 жовт. 2013

14 - 18 жовтня – тиждень історії і правових знань

З 14 по 18 жовтня в Бандурівській школі проходив тиждень історії і правових знань в ході якого учні розширили свої знання з історії та правознавства, а також змогли продемонструвати свої знання і ерудицію під час проведення вікторин та ігор: «На казковому полі», «Мандрівка по Київській Русі», «Правовий відгадайко», інтелектуальний брейн-ринг. Проведено просвітницьку годину «У нас одна Батьківщина» та конкурс малюнків до казок і творів у яких йдеться про порушення законних прав героя цього твору.
21 вер. 2013

Олімпійський тиждень

З 16 по 20 вересня Бандурівській школі пройшов Олімпійський тиждень «Стань до рядів Олімпійців». На протязі тижня пройшли змагання з легкої атлетики, міні-футболу, підтягування. Були проведені уроки на олімпійську тематику. Радіопередачі про спорт «Олімпійці Кіровоградщини», виставка літератури «Історія Олімпійських ігор». Переможці змагань були нагороджені грамотами
21 вер. 2013

День партизанської слави

20 вересня в Бандурівській школі проходив День партизанської слави в ході якого згадали буремні дні Великої Вітчизняної війни і сторінки руху опору партизанських загонів на Україні та на території нашого краю під керівництвом І.Діброви.
15 вер. 2013

Волонтерська група

Волонтерська група учнів 9 класу провела роботу по благоустрою братської могили загиблих воїнів-визволителів
1 вер. 2013